0

Teslimat ve İade Bilgisi

Teslimat Bilgisi

Siparişleriniz özenle hazırlanıp en geç 2-3 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo şirketine teslim edilmektedir.( Hafta sonu pazar gününe denk gelirse bir gün sonra )


 Taşıma esnasında gerçekleşecek tüm hasarlara karşı firmamız sorumludur. Böyle bir durumda, kargo görevlisine, ürünün firmaya geri iadesini talep ettiğinizi belirtip, ürünü teslim almayınız. Ürünlerimiz Dalgıç Zeytin Yağları logolu ambalaj içerisinde sevk edilmektedir, logosuz ambalajda gelen ya da açılmış olduğundan şüphelendiğiniz ürünleri teslim almayıp, kargo görevlisinden, firmamıza iade edilmesini talep ediniz.İade Bilgisi


-Satın aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 8 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz. Genel iade koşulları şöyledir;

- İade edilecek ürünler mutlaka orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte gönderilmelidir. Kullanılmış ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. İade edeceğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

-İade etmek istediğiniz ürünün faturası şirket adına ise, geri iade ederken şirketinin düzenlemiş olduğu faturası ile birlikte göndermesi gerekmektedir. İade faturası, Kargo payı dahil edilmeden kesilmelidir.

-İade işlemleri genel olarak 7-10 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır. Ücret iadesi, kargo giderleri düşüldükten sonra adınıza açılmış bir banka hesabına yatırılacaktır. Banka masrafları tarafınıza ait olacaktır.

-Alıcı, Şirketin çalışmakta olduğu kargo şirketinin kuryesinden ürünü imza ile teslim alır. Taşımada meydana gelebilecek olası sorunlar için Alıcı, kargo kuryesinin şahitliğinde ürünün sağlam olmadığını belgeleyen bir tutanak tutturmalıdır. Aksi halde Şirketin göndermiş olduğu ürünü sağlam bir şekilde teslim aldığını onaylar. Bu işlemlerden sonra Alıcı, ŞİRKET'i ve kargo şirketini, ürünün teslimatı ile ilgili sorumlu tutmamayı ve tazminat talep etmemeyi peşinen kabul ve taahhüt eder.


Ürün İade Bildirim FormuBu site Hazır E-Ticaret ile oluşturuldu.